Yükleniyor

Araç Detayları

  • Honda Civic Elegance

150.00₺/1 gün

Yeni Honda Civic Sedan tasarımını baştan aşağı yeniledi. Mühendislik ve sürüş heyecanını birlikte harmanlayarak ortaya yeni bir sedan çıkarmış. Her haliyle Honda Civic insanda heyecan yaratıyor. Honda Civic yeni tasarımıyla yeni bir döneme başlarken benimsediği kural ” Bir işi ne kadar çok yaparsan o işte o kadar iyi olursun ” teorisini doğrular nitelikte.

Yeni Honda Civic Sedan Tasarımı

Yeni Honda Civic Sedan için yakından bir gözlem zamanı gelmiş durumda. Şimdi bu yeni tasarımı yakından inceleyelim. Yeni Honda Civic Sedan yeni tasarımıyla daha sportif ve heyecan verici bir görünüme sahip olmuş. Yeni Civic Sedan yeni kasasıyla bütün gözler üzerinizde olacak. Yeni Civic Sedan tasarımı araç motor kaputundan bagaj kaputuna kadar tamamen yenilenmiş görünüyor. Düzgün yumuşak hatları, pürüssüz kıvrımlı kaporta ve baştan aşağı kusursuz dizaynı Yeni Civic Seda’da bir araya getirilmiş.

Yeni Honda Civic Sedan‘ın kusursuz dizaynını iyi anlayabilmek için mutlaka direksiyon başına geçmek gerekiyor. Yeni tasarımında Honda geniş iç mekan ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudu saran koltuk dizaynı ile dikkatleri çekiyor. Kusursuz bir tutuş için tasarlanmış olan vite kolu kaliteli iç mekan ve kontrollü bir sürüşü destekleyen direksiyon sistemiyle keyifli bir sürüş sağlıyor.
eni Honda Civic Sedan ile Yolların keyfini çıkarın.

Yeni Honda Civic Sedan anahtarsız çalıştırma ( start/stop ) düğmesi anahtarınızı cebinizden ve ya çantanızdan çıkarmadan aracızın motorunu çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda bagaj kapağını ve kapıları açıp kapatabilirsiniz. Yeni Honda Civic Sedan marka otomobilin yeni tasarımında geleneksel el freni yenine elektrik aksamla donatılmış park freni sistemini tek dokunuşla devreye alabilirsiniz.

Yeni Honda Civic Sedan ile havaların çok soğuk olması pek birşey ifade etmiyor, ısıtmalı ön koltuklar bu sorunun üstesinden geliyor.

Yeni Honda Civic Sedan‘da bulunan Econ butonu sayesinde vites değiştirme zamanlamaları size otomatik olarak bildirilir ve ekonomik bir araç kullanma konforu sağlar.

Yeni Honda Civic Sedan ile tarzınızı ortaya koyun. Yeni LED tasarım arka stop gurubu, spor tasarım alüminyum alaşımlı jantlar, Honda Civic Sedan‘nın karakterini yansıtan krom ön panjur dikkat çekici ve benzersiz. Aynı zamanda atletik görünümüyle etkileyici.

Ekstra & Özellikler

Müşteri Bilgileri

Ek Bilgi